Vocaal Kabaal

Zaterdagavond 5 november 2022, aanvang 20.00 uur

Vier koren en een kerkband in één kerkzaal. De ingrediënten voor een spannende avond vol vocaal vertier.

Het is een bont gezelschap van koren wat onze kerkzaal ontdekt heeft als prima repetitieplek. We hebben het dan over een popkoor, een gospelkoor, een kerkband, een kozakkenkoor en een gemengd koor. Al deze gezelschappen hebben hun eigen zangstijl, hun eigen repertoire en hun eigen publiek. Van solozang tot vier-, vijf- of zelfs zes-stemmige koorzang, het klinkt allemaal mooi in onze kerkzaal.

Zaterdagavond 5 november zullen deze 5 gezelschappen een boeiende avond verzorgen.

De avond zal ingetogen en klein beginnen met solozang. Naarmate de avond vordert zullen er steeds meer stemmen te horen zijn. Het zingen zal steeds massaler worden tot de avond uiteindelijk eindigt in een sensationeel samen smelten van alle aanwezige zangers. En ook het orgel zal zijn partij meespelen. Zo zal de avond uitmonden in een geweldige finale.

De vijf meewerkende gezelschappen zijn:

v Alphens Kozakkenkoor
v Popkoor Noisz
v Singing Devotion
v Sound of Celebration
v Zamar

Kaartverkoop is gestart

Toegangskaarten voor Vocaal Kabaal kosten €15,- en zijn inclusief koffie/thee in de pauze. U kunt op twee manier aan kaarten komen:

· Tegen contante betaling verkrijgbaar bij Joke de Vor in de kerk.

· Of u kunt er voor kiezen het geld over te maken op onderstaand rekeningnummer. Uw kaarten worden dan gereserveerd en liggen voor u klaar bij de ingang van de zaal op 5 november.
NL 19 INGB 0000 151095 t.n.v. de Gereformeerde Kerk Alphen aan den Rijn,
onder vermelding van: “Kaarten Vocaal Kabaal”.

Dit moet u meemaken, u krijgt er zeker geen spijt van.

De vijf meewerkende gezelschappen zijn:

Alphens Kozakkenkoor

Noisz

Singing Devotion

Sound of Celebration

Zamar

Terug naar overzicht